Furkan CANGİ / Ergoterapist

1996 yılında Samsun'da dünyaya geldi. 2014 yılında Samsun, Çarşamba Fen Lisesinden mezun olduktan sonra Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Ergoterapi bölümünü birincilikle tam burslu olarak kazanmıştır. 2020 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Ergoterapi bölümü Yüksek Lisans programına halen devam etmektedir.

Mezuniyet sonrası mesleki yaşantısında Pediatrik Ergoterapi alanında çalışmaktadır. Otizm spektrum bozukluğu, serebral palsi, disleksi gibi özel gereksinimli çocuk gruplarıyla, motor gelişim geriliği veya riskli grupta bulunan bebeklerle, çocuklarla ve artikülasyon bozukluğu, kekemelik gibi konuşma problemi olan çocuklarla (dil ve konuşma terapistleriyle birlikte) çalışmaktadır. Floortime eğitimi devam etmekte olup Perception-Action modeli ve Ayres Duyu Bütünleme eğitimini tamamlamıştır. Danışan gruplarını, aldığı lisans ve lisans dışı eğitimlerle motor, duyu, kognitif, katılım, günlük yaşam aktiviteleri, stres gibi çeşitli konularda değerlendirip, aileyle beraber ortak müdahale planı oluşturmaktadır. Şu an Harmoni Dil Konuşma ve Gelişim Akademisinde çalışmaktadır.     

 

Ayrıntılı Özgeçmiş için Tıklayınız.

erg._furkan_cangi_cv_84910.pdf

 

İletişim Bilgileri:

Mail: ergfurkancangi@gmail.com

Telefon: 0553 622 78 98

Çalıştığı Kurum: Harmoni Dil Konuşma ve Gelişim Akademisi

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş

Eğer araştırırken ulaştığınız sonuçlardan memnun kaldıysanız, bunları başka ihtiyaç sahipleri de okusun onlar da faydalansın derseniz,
lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.
 
Paylaşılan bilgi kendisini dinamik tutar. Ve tabii ki bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Teşekkürlerimizle...